Опис
Гарантія – 12 місяців, доставка по домовленності.
Технічні характеристики
| Довжина стріли | 12000 мм |
| Ширина стрічки | 800 мм |
| Барабан натяжної | 273 мм |
| Барабан приводної | 273 мм |
| Моторредуктор | Черв’ячний з варіатором (регулюються оберти подачі) 4 кВт |
| Код виробника | BR1280273 |
| Стрічка шевронна | 8 мм |
| Ноги | Опорна конструкція |
| Бункер | Прийомний |
| Рама | Самонесучий спец профіль з бортами |
| Тип | Закритий |









