Опис
Транспортер для сипучих вантажів. Продуктивність від 1500 кг / год.
Гарантія – 12 місяців, доставка по домовленності.
Технічні характеристики
| Довжина стріли | 3000 мм |
| Ширина стрічки | 400 мм |
| Ролик пропіленовий, ремонтнопригодний, крок | 400 мм |
| Барабан натяжної | 159 мм |
| Барабан приводної | 159 мм |
| Моторредуктор | Черв’ячний 0.55 кВт |
| Код виробника | Br3040M |
| Стрічка ПВХ | 2 мм |
| Максимальний кут нахилу | 60 градусів |
| Лопатка | 30 мм |
| Ноги | Опорна конструкція |
| Бункер | Завантажувальний |
| Рама | Самонесучий спец профіль з бортами |








