Опис
Транспортер мобільний для сипучих вантажів (комбікорм, пелет, соя, горіхи і т.д.). Продуктивність від 1500 кг / год.
Гарантія – 12 місяців, доставка по домовленності.
Технічні характеристики
| Довжина стріли | L7500мм |
| Ширина стрічки | 500мм |
| Крок | 350мм |
| Приймальний бункер | равлик |
| Барабан натяжної | 159 мм |
| Барабан приводної | 159 мм |
| Вихідний вал | 60 оборотів/хв |
| Код виробника | 5ВМ7550 |
| Стрічка | 5 мм |
| Максимальний кут нахилу | 60 градусів |
| Моторредуктор | Черв’ячний 1.1 кВт |
| Ноги | Опорна конструкція |
| Приймальний бункер | 600 х 600 х 400 мм |
| Рама | Самонесучий спец профіль з бортами |







