Опис
Транспортер стрічковий. Продуктивність від 1500 кг / год.
Гарантія – 12 місяців, доставка по домовленності.
Технічні характеристики
| Довжина стріли | 5000 мм |
| Ширина стрічки | 400 мм |
| Барабан натяжної | 219 мм |
| Барабан приводної | 219 мм |
| Моторредуктор | Черв’ячний з варіатором (регулюються оберти подачі) 1.1 кВт |
| Код виробника | Br5040M1 |
| Стрічка | 5 мм |
| Максимальний кут нахилу | 60 градусів |
| Ноги | Опорна конструкція |
| Бункер | Прийомний |
| Рама | Самонесучий спец профіль з бортами |









