Опис
Машина для сортування картоплі, картопляне сортування, призначена для сортування картоплі на три фракції з одночасним відсіванням забруднень та дрібного кореня.
Транспортер завантажувальний із приймальним бункером подає картоплю на сортувальний механізм сортувалки.
Комбінуючи розмірами осередків у сортувальному механізмі можна отримувати різні фракції картоплі.
Сортувалка для коренеплодів 5Bicks С2К47 задовольняє вимоги середніх та невеликих господарств. Мобільна, вона легка у пересуванні, 4 колеса (2 поворотні).
| Висота | 1900 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Зазор між планками | 20 мм |
| Інтервал між планками | 25 мм |
| Загальна вага | 520 кг |
| Тип селекційного столу | роликовий 2-х сторонній |
| Продуктивність | до 2 т/год |
| Тип двигуна | 0,55 кВ, 380 В, 2шт |
| Моторредуктори | черв’ячного типу, 1,1 кВт |
| Кількість сортуючих сит | 3 шт |
| Сита з розмірами осередків | 35×35, 40×40, 45×45, 50×50, 55×55 |
| Довжина з перебірним столом | 4,98 м |
| Ширина | 1,28 м |
| Висота із похилим транспортером | 1,90 м |
Додаткове обладнання:
Інспекційний стіл із верхнім освітленням (лампою).
(Згідно з агротехнічними вимогами рекомендується)
У комплект сортувалки входить 3 запасні сита.
Привід сортувальної машини здійснюється за допомогою моторредукторів та ремінних передач, які захищені металевими захисними коробами, відповідним правилам охорони праці та техніки безпеки під час виконання робіт.
Сортувальна машина для картоплі (цибулі) складається з транспортера, сортувалки, інспекційного столу, мішконаповнювача і бокового конвеєра. Всі конструкції розміщені на рамі з чотирма гумовими колесами, два з яких поворотні. Конструкція рами дозволяє переміщувати сортувалку в будь-яке місце із твердою підлогою одній людині.
Виробник забезпечує сервіс, гарантійне та післягарантійне обслуговування обладнання.











