01.

Запит

З’ясовуємо всі питання та задачі вирішення яких ви потребуєте. Наші технічні спеціалісти проводять консультацію по підбору необхідного обладнання, попередньо визначаються з технічними особливостями та установочними розмірами. Конструкторський відділ робить прорахунок проекту (при необхідності наші представники їдуть до підприємства-замовника на заміри). Презентуємо комерційну пропозицію.

02.

Документація

Готуємо договір з встановленими строками на виготовлення, та специфікацію продукту, в якій детально описані характеристики обладнання, представлена детальна схема з розмірами.

03.

Погодження

Переконуємося, що з’ясували всі технічні моменти, ви затверджуєте прект. Вноситься передплата і запускається виготовлення замовлення.

04.

Контроль

Ви маєте змогу приїхати на завод в будь який час, щоб власне подивитись на процеси виготовлення, або отримати фото і відео етапів виробництва вашого замовлення. Також можливі консультації в процесі виробництва, спрямовані на покращення функціональних можливостей (стосується нестандартного обладнання).

05.

Випробування та наладка

Після виробництва ми обов’язково проводимо випробування всього обладнання. Наші фахівці (за необхідністю) здійснюють навчання вашого персоналу особливостям експлуотації та технічного обслуговування, проводять налаштування.

06.

Відправлення

Відправлення готового обладнання замовнику здійснюється через логістичні компанії партнери та кур’єрскі служби. Наш логістичний відділ співпрацює з замовником в пошуку оптимального варіанту доставки.

    *Відміченні поля обов'язкові до заповнення