Опис
Гарантія – 12 місяців, доставка по домовленності.
Технічні характеристики
| Довжина стріли | 3000мм |
| Ширина стрічки | 200мм |
| Ролик пропіленовий, ремонтопридатний, крок | 300мм |
| Барабан натяжної | 159 мм |
| Барабан приводної | 159 мм |
| Моторредуктор | Червячний 0.5 кВт |
| Код виробника | BRC2030 |
| Стрічка норійна | 3.5 мм |
| Ківш для сипучих вантажів (зерно, гранула, горіхи) | – |
| Максимальний кут нахилу | 65 градусів |
| Ноги | Опорна конструкція |
| Бункер | Загрузочний |
| Рама | Самонесучий спец профіль з бортами |









