Опис
Транспортер ковшовий для сипучих вантажів (комбікорм, пелет, соя, горіхи і т.д.). Продуктивність від 1500 кг / год.
Гарантія – 12 місяців, доставка по домовленності.
Технічні характеристики
| Довжина стріли | 6000 мм |
| Ширина стрічки | 400 мм |
| Ролик пропіленовий, ремонтнопридатний, крок | 300 мм |
| Барабан натяжної | 159 мм |
| Барабан приводної | 159 мм |
| Моторредуктор | Черв’ячний, 1.1 кВт |
| Код виробника | BRM4060 |
| Стрічка норійна | 3.5 мм |
| Ківш для сипучих вантажів (зерно, гранула, горіхи) | – |
| Максимальний кут нахилу | 65 градусів |
| Ноги | опорна конструкція |
| Бункер | Завантажувальний |
| Рама | Самонесучий спец профіль з бортами |









