Бункер завантажувальний BRH3550/25
грн.138900
Бункер завантажувальний
Завантажувальний бункер (накопичувач) призначений для забезпечення рівномірної подачі матеріалів для подальшої роботи з ним.
Завантажувальний бункер широко застосовуваний вид сільськогосподарського/виробничого/загального призначення обладнання.
Опис
Бункер завантажувальний
Гарантія – 12 місяців, доставка по домовленності.
Технічні характеристики
| Довжина стріли | 3500 мм |
| Ширина стрічки | 600 мм |
| Барабан натяжної | 219 мм |
| Барабан приводної | 219 мм |
| Моторредуктор черв’ячний з варіатором (регулюються оберти подачі) | 1.1 кВт |
| Код виробника | BRH3550/25 |
| Стрічка шевронна | 6 мм |
| Ноги | Опорна конструкція |
| Бункер | Накопичувальний, 2700 мм |
| Об’єм бункера | 2.5 м3 |
| Рама | Самонесучий спец профіль з бортами |
| Шассі |









