Бункер завантажувальний BRH3550/50
грн.165000
Бункер завантажувальний
Завантажувальний бункер (накопичувач) призначений для забезпечення рівномірної подачі матеріалів для подальшої роботи з ними.
Завантажувальний бункер широко застосовуваний вид сільськогосподарського/виробничого/загального призначення обладнання.
Опис
Бункери – завантажувачі використовуються в процесах сортування корнеплодів. Бункер завантажувач наповнюється овочами (картопля, цибуля) насипом з причепа, а потім подається на транспортер сортувальних комплексів. Плавне регулювання, завдяки варіатору, дає можливість підлаштувати необхідну швидкість завантаження.
Данний тип конвеєрного обладнання дає змогу уникнути ручної праці на процесах переробки та сортування.
Гарантія – 12 місяців, доставка по домовленності.
Технічні характеристики
| Довжина стріли | 3500мм |
| Ширина стрічки | 500мм |
| Ролик | Поліпропіленовий, ремонтнопригодний |
| Крок | 350мм |
| Барабан натяжної | 219 мм |
| Барабан приводної | 219 мм |
| Вихідний вал | 60 оборотів/хв |
| Код виробника | 1БР2891 |
| Стрічка | 6 мм, шеврон |
| Максимальний кут нахилу | 30 градусів |
| Моторредуктор | З варіатором 1.1 кВт |
| Оберти | 2-6 м/хв, регульований |
| Ноги | Рухома опорна конструкція, колеса R13 |
| Бункер накопичувальний | 2800 х 2000 мм |
| Об’єм бункера | 4.9 м3 |
| Рама | Самонесучий спец профіль з бортами |






