Опис
Транспортер ковшовий для сипучих вантажів (комбікорм, пелет, соя, горіхи і т.д.). Продуктивність від 1500 кг / год.
Гарантія – 12 місяців, доставка по домовленності.
Технічні характеристики
| Довжина стріли | L3000мм |
| Ширина стрічки | Н200мм |
| Ківш, крок | 250мм |
| Барабан натяжної | 159 мм |
| Барабан приводної | 159 мм |
| Вихідний вал | 60 оборотів в хв |
| Код виробника | 5Br32030 |
| Стрічка | 5 мм |
| Максимальний кут нахилу | 70 градусів |
| Моторредуктори | черв’ячний |
| Ноги | опорна конструкція |
| Приймальний бункер | 800 х 600 х 400 мм |
| Рама | Самонесущий спец профіль з бортами |









